search
user wishlist
0 cart

empty هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود / عضویت

درباره ما

مدیران مجموعه Mk فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ شمسی در زمینه تولید و پخش البسه مردانه با هدف تولید پوشاک با کیفیت ایرانی آغاز نمودند و به تدریج با افزایش تنوع در محصولات خود و همچنین تولید کالای با کیفیت نام خود را به عنوان یک برند کاملا ایرانی در میان بزرگان این عرصه مطرح نمودند.

مجموعه ما دارای کارگاه های تخصصی تولید پوشاک آقایان می‌باشد و تمامی مواد اولیه تولیدات خود را از بهترین تولید کنندگان داخلی و خارجی تهیه می‌نماید. همچنین مجموعه MK توانسته برای تعداد زیادی از افراد کارآفرینی نموده تا بتواند علاوه بر تولید محصول ایرانی با کیفیت، اشتغال زایی مثبتی در کشور داشته باشد.

about
سبک پوشاک MK محصولات برند ام کی کالکشن با سبک کلاسیک و کژوال طراحی و تولید می‌شود. هدف ما در این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت درجه یک ایرانی به مخاطبان خود می‌باشد. مدیران مجموعه همواره در تلاش اند پوشاک آقایان درجه یک را برای تمامی سلیقه ها تولید نمایند.
about
چشم انداز MK پوشاک MK با توسعه فعالیت خود در تولید پوشاک آقایان، در نظر دارد با توجه به اعتقاد مدیران خود، برای برقراری ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان جهت اطلاع سریع از نظرات و پیشنهادات آنها و به روز نگه داشتن محصولات خود با توجه به نیاز داخلی کشور، نمایندگی ها و شعبات خود را گسترش دهد تا در تمامی سطح کشور فعالیت موثری داشته باشد.
#